W listopadzie 2009 roku został otwarty Dwór Kombornia Hotel&SPA.
Proces rekrutacji jest procesem ciągłym, dlatego nadal zapraszamy do składania swoich aplikacji tylko i wyłącznie poprzez tą stronę WWW.
Informujemy, ze odezwiemy się do wybranych osób.

Oferty pracy

ChocoWine SPA

Dział odpowiedzialny za dążenie do osiągnięcia całkowitej harmonii ciała, ducha i umysłu naszych gości.

więcej

Recepcja i służby hotelowe

Recepcja jest to najważniejszy dział hotelu, witający i żegnający gości. Stanowi wizytówkę hotelu, sprawując opiekę nad gościem (budzenie, zamawianie biletów, przypominanie o spotkaniach, informacja turystyczna, itp.). To właśnie od recepcji zależy, czy gość opuści hotel usatysfakcjonowany.

więcej

Gastronomia

Dział odpowiedzialny za przygotowanie potraw i napojów, jak również za odpowiednie ich podanie. Dział ten jest częścią integralną usług podstawowych świadczonych na rzecz gościa hotelu.

więcej

Salon Win Karpackich

salonwinkarpackich.pl.pl

Zajmujemy się m.in. bezpośrednim importem i sprzedażą win  Węgierskich, Rumuńskich, Słowackich, Czeskich i Polskich.


więcej

Dyrekcja i administracja

Stanowi ośrodek podejmowania decyzji, planowania, kontrolowania zasobów, kontrolowania jakości usług, monitorowania otoczenia, oraz odpowiedzialny za kontakty marketingowe. Z zasady nie ma kontaktu z gośćmi hotelu, ale w dużej mierze ma wpływ na ich zadowolenie z pobytu w hotelu.

więcej

Event

Dział odpowiedzialny za pomoc przy obsłudze imprez integracyjnych, konferencji, kongresów oraz imprez promocyjnych i innych.

więcej

INNE

Pracownicy tego działu zajmują się konserwacją i utrzymaniem obiektu i jego bezpośredniego otoczenia (park, ścieżka, chodnik, ulica w pobliżu hotelu) w pełnej sprawności eksploatacyjnej, jak również czuwają nad bezpieczeństwem gości przebywających na terenie hotelu. W skład utrzymania obiektu wchodzi również obsługa pralni.

więcej

Logowanie
Adres e-mail:

Hasło:

login »

Chcesz złożyć aplikację?
Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?